İl Seçiniz (Örn: İstanbul)

İlçe Seçiniz

Çalışma Grubu Seçiniz

Aradığınız şoförü hızlı arama ile hemen bulun!

Merak Edilenler

.

ŞÖFOR OLARAK İŞ ARAYANLAR İÇİN

-Üyelik Ücretlimi?

 Üyelik ücretsizdir.

- Nasıl iş bulacağım?

Siteye üye olan araç sahipleri, firma yetkilileri tarafından irtibat olarak siteye girmiş olduğunuz numaranızdan aranarak iş hakkında bilgilendirileceksiniz,

 uygun olan işi seçeceksiniz.

- İş bulduktan sonrada aranmaya devam edermiyim?

Oluşturduğunuz  profil sayfasının en altında  CV im görünmesin yazısına tıkladığınızda artık iş arıyor olarak görünmediğiniz için aranmamaya başlarsınız.

- Yeniden iş aramak istersem ne yapmalıyım?

İş aramıyor konumunda olduğunuzda profil düzenle diye girdiğinizde sayfanın altında "hesabınızı aktif hale getirmek istiyorsanız buraya tıklayın" yazısına tıkladığıızda yine iş arıyor konumuna geçip aranmaya başlarsınız.

ŞÖFOR ARAYANLAR İÇİN

 

- Şöfor aramak ücretlimi?

 Site önetiminin belirleyeceği süre boyunca  ücretsiz, site yönetiminin belirleyeceği zaman sonrasında ücretli hale getirilecek.

- Nasıl ilan verebilirim?

Firma olarak ücretsiz üyeliinizi gerçekleştirdikten sonra ilan vermek istiyorum' u tıklayarak ilanınızı verebilirsiniz.

- Nasıl arama yapabilirim?

Ana sayfadan istediğiniz ili ve ilçeyi seçerek hızlı arama yapabilir, veya detaylı arama seçeneğini tıklayarak yaş aralığından sigara içme seçeneğine kadar işinize en yakın şöförü aratabilir, detaylı incelemeyi tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!
YMKZ İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık Ltd. Şti. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 08.03.2013 tarihi, 576 numaralı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.

Tüm Hakları YMKZ İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık Ltd. Şti. firmasına Aittir.