.

ŞÖFOR OLARAK İŞ ARAYANLAR İÇİN

-Üyelik Ücretlimi?

 Üyelik ücretsizdir.

- Nasıl iş bulacağım?

Siteye üye olan araç sahipleri, firma yetkilileri tarafından irtibat olarak siteye girmiş olduğunuz numaranızdan aranarak iş hakkında bilgilendirileceksiniz,

 uygun olan işi seçeceksiniz.

- İş bulduktan sonrada aranmaya devam edermiyim?

Oluşturduğunuz  profil sayfasının en altında  CV im görünmesin yazısına tıkladığınızda artık iş arıyor olarak görünmediğiniz için aranmamaya başlarsınız.

- Yeniden iş aramak istersem ne yapmalıyım?

İş aramıyor konumunda olduğunuzda profil düzenle diye girdiğinizde sayfanın altında "hesabınızı aktif hale getirmek istiyorsanız buraya tıklayın" yazısına tıkladığıızda yine iş arıyor konumuna geçip aranmaya başlarsınız.

ŞÖFOR ARAYANLAR İÇİN

 

- Şöfor aramak ücretlimi?

 Site Yönetiminin belirleyeceği süre boyunca  ücretsiz, site yönetiminin belirleyeceği zaman sonrasında ücretli hale getirilecek.

- Nasıl ilan verebilirim?

Firma olarak ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilan vermek istiyorum' u tıklayarak ilanınızı verebilirsiniz.

- Nasıl arama yapabilirim?

Ana sayfadan istediğiniz ili ve ilçeyi seçerek hızlı arama yapabilir, veya detaylı arama seçeneğini tıklayarak yaş aralığından sigara içme seçeneğine kadar işinize en yakın şöförü aratabilir, detaylı incelemeyi tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.